Budowa drukarki na śrubach kulowych

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Re: Budowa drukarki na śrubach kulowych

Postautor: Tomek » 03 wrz 2017, 7:02

Artu pisze:Ja pierdziu, a umiesz COKOLWIEK sam poszukać :o http://doku.radds.org/resellers/

Moim zdaniem to jest troll jakiś, ale inteligentny i działający długofalowo, denerwujący powoli, tak żeby w 2 dni nie zdemaskować się i wylecieć a jak najwięcej krwi napsuć.
(Może to Kaloriia wrócił i z nudów podpuszcza wszystkich).
:LOL:

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 03 wrz 2017, 8:27

Za krotkie posty... Kaloria lubil sie rozpisac:) kolega widze przeniosl sie z reorapy.pl i pyta o dokladnie to samo ,gdzie dostal juz odpowiedzi a pyta o to samo ponownie.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

erminsterio
Kontaktowanie:

Postautor: erminsterio » 03 wrz 2017, 12:20

Kopytko pisałem na reprapach i co tam uzyskałem jest dla mnie na plus i już wiem parę rzeczy które napewno zastosuje a tutaj pytam typowo teraz o elektronikę

erminsterio
Kontaktowanie:

Postautor: erminsterio » 03 wrz 2017, 12:27

Garreth tylko czy da się paski jakoś inaczej ułożyć bo tutaj trzeba aż 8 silników i na ramps się tyle nie zmieści i czy można to jakoś inaczej ułożyć ?

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 03 wrz 2017, 13:54

Na drugiej stronie watku dalem link do expandera na alie. Takze mozesz kupic tyle ile ich potrzebujesz i kabelkami polaczyc. Nie jest to idealne rozwiazanie ale bedzie tanio.

Inna rzecz, ze nie wiem jak 8 bitowa elektronika bedzie sobie radzila z taka iloscia stepstickow...

Wróć do „Mechanika”