EBMiA

Forumowicze, strony, firmy których nie polecisz nikomu.
Awatar użytkownika
dziobu
Kontaktowanie:

EBMiA

Postautor: dziobu » 02 maja 2017, 19:38

Miałem tego nie pisać ale dziś rozwalili mnie do końca.

Na 5 zamówień (konto na moją firmę mam tam 1.5 miesiąca) tylko 2 (słownie: dwa) zrealizowali poprawnie. Towar dostępny na stronie - no to co. Tydzień czekania bez słowa (telefonicznie - tak, już wysłany). Wysyłka natychmiastowa = 3 dni. Co z tego że płatność potwierdzona od razu (platnosci.pl czy inne payu). W Farnelu czy RS zamówienie do godziny 16 przychodzi kolejnego dnia. Ze Szwecji, Norwegii, Irlandii. Widocznie Augustów jest dalej.
Najpierw składam zamówienie, płacę, potem kilka dni oczekiwania a na końcu telefony z awanturą. A tydzień później...wezwanie do zapłaty. No kurfa - mam już 3. Wysyłają mi niekompletne paczki (najpierw coś jest na stanie, potem do 3 dni a ostatnio urosło do 3 tygodni) za które zapłaciłem a potem jeszcze drą mordy o płatność. Do tego wysyłają dopiero po interwencji. Towaru nie ma - klient poczeka. Napisał/dzwonił że zależy mu na czasie - no i ch*j.

Pisałem w innym wątku o sprowadzanie plastików (SST) z Chin. Wiecie że wtedy też czekałem na paczkę z Embii? Opłacenie, wysyłka z chińczykowa, transport, załatwienie wszystkich dokumentów celnych - to wszystko trwa o dzień mniej niż paczka Augustów-Kraków (towaru dostępnego do 3 dni z zapewnieniem że tyle to trwa).

Kiedyś braliśmy od nich sporo rzeczy ale widzę że firma awansowała do kategorii "efilament3d", czyli DNA w swojej branży.
Wiem że sporo osób tam kupuje bo mimo wszystko ofertę mają bogatą, no ale dziś przegięli i chciałbym ostrzec innych którym zależy choćby na czasie.
Pozdrawiam
Paweł

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Re: EBMiA

Postautor: olo2000pm » 02 maja 2017, 21:22

To fakt, maja tam niezły burdel. Kiedyś coś u nich kupowałem, ale szybko o nich zapomniałem. Szkoda nerwów.

Awatar użytkownika
dziobu
Kontaktowanie:

Postautor: dziobu » 02 maja 2017, 22:01

Kupowaliśmy u nich trochę i było OK. Nie wiem co się podziało; może firma po prostu "urosła" za bardzo. W każdym razie napisałem co uważam i teraz kompletuje zastępstwo.
Pozdrawiam
Paweł

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Postautor: olo2000pm » 02 maja 2017, 22:06

Zobacz tu:
http://ooznest.co.uk
Może coś znajdziesz dla siebie. Szybko wysyla

Wróć do „Niepolecane”