Matka z dzieckiem

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Matka z dzieckiem

Postautor: olo2000pm » 17 cze 2017, 20:19

Dawno nic ciekawego nie drukowałem.
PLA orbi-tech 190 stopni, stół 0 (temperatura pokojowa)
Warstwa 0.2

Polecam wam żel mocny za 16zł. Jest genialny. Można drukować bez grzania stołu, a wydruk zdejmowałem pod zimną wodą.
Drobna uwaga, gdy drukujecie na tym żelu, to nie dociskajcie dyszy do stołu, nie idzie zdjąć wydruku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Re: Matka z dzieckiem

Postautor: Revo7 » 18 cze 2017, 12:41

Jak zwykle fajny druk :)

O lakierze tez juz pisałem, właśnie tym. Praktycznie drukuje na nim niemal od początku (2lata)- idealnie sie sprawdza, jak narazie najlepiej. I fakt czasem cięzko druk oderwac jak za mocno wprasowany. PLA na zimno ABS drukuje na 60-70* i trzyma ładnie - bez problemu sie odkeja po wystygnięciu. Powierzchnia styku ze stołem jest idealnie gładka i błyszcząca :)
it is what it is

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Postautor: olo2000pm » 18 cze 2017, 13:15

Wydruk z absu na tym lakierze też się trzyma?
Filament orbi-tech jest świetny!

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Postautor: Revo7 » 18 cze 2017, 18:43

jak czytałes olo, narazie walcze z gubieniem kroków na TMC, ale juz do czegoś pomału dochodze, także niedługo aktualizacja tematu bedzie.

Tak, własnie w tej chwili (juz 2gi dzień) drukuje ABSem, mk2b, szkło i ten lakier - nie ma problemów z odklejaniem. Trzyma się fajnie - troche stół mam kiepsko wypoziomowany do poprawy, ale lakier daje rade, jest na tyle silny, ze kiedyś przy stygnięciu bardzo dużego elementu elementu pekła szyba, a element dalej się trzymał, szkła :)
it is what it is

Wróć do „Nasze wydruki”