Witam się na kolejnym forum RepRap

Awatar użytkownika
dziobu
Kontaktowanie:

Re: Witam się na kolejnym forum RepRap

Postautor: dziobu » 22 paź 2016, 22:28

O, to ja też się przywitam. Lepiej późno niż wcale.
No to witam wszystkich!

Inviato dal mio YD201
Pozdrawiam
Paweł

Moje twory w 3D

Wojtek A.
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtek A. » 08 lis 2016, 21:59

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi jako nowy użytkownik forum. Co prawda konto założyłem wcześniej, ale dopiero teraz się zebrałem żeby się przywitać :mrgreen:

szaman89
Kontaktowanie:

Postautor: szaman89 » 10 lis 2016, 9:08

Witam! Mam na imię Łukasz i interesuję się drukarkami 3D od 2 lat. Moja pierwsza drukarka to mendel90, którego na łamach tego forum chciałbym wam przedstawić w mojej - "dojrzalszej" wersji. Pozdrawiam wszystkich!

Awatar użytkownika
syntetyczny
Kontaktowanie:

Postautor: syntetyczny » 10 lis 2016, 9:27

Siemandero! :OK: :D :)
Eppur si muove || www.byq3d.eu

dawidu00
Kontaktowanie:

Postautor: dawidu00 » 14 lis 2016, 21:13

Witam. O kurczaki ja tutaj troszkę już teren oznaczyłem, a się nie przywitałem :lol:

Więc dobra zacznijmy od początku: " Witam, jestem Dawid ". W skrócie , ciągłe życie na dziwnych pomysłach , ktoś chce przykład ? A to proszę , od paru dni się zastanawiam jak w CoreXY naciągnąć paski równo, no i pierwsza myśl po przebudzeniu dzisiaj , stroik do gitary ( tak gram na gitarze od 4-5 lat, mogłem na słuch , ale jak to wiadomo omylny jest ) i teraz to paski są równiutko naciągnięte :) Działa ? No to jak działa to nie głupie 8-)

A co poza zabawą z drukarka , a no troszkę nie typowo programowanie Java( od 1.5 roku dla wtajemniczonych biblioteka JavaFX ), C pod AVR i PIC, HTML , CSS no i po drodze poznanie na podstawowym poziomie innych oraz zbieranie starych mierników i od nie dawna sprzętu audio Unitra :)
Drukarka po mojemu - 100% projektu i części poskładane nie wiem ile : http://www.fabrykator.pl/board/viewtopi ... 3&start=60

kuzyn z Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: kuzyn z Poznania » 15 lis 2016, 17:43

Witaj Dawid :D
Jako fan i posiadacz wielu gitar mam pytanie w jakiej tonacji gra Twoje CoreXY? :D
Pozdrawiam

Wróć do „Luźne pogaduchy”