Paczkomat InPost... nigdy więcej!

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Paczkomat InPost... nigdy więcej!

Postautor: Artu » 22 lip 2016, 17:36

Ekspresowa przesyłka InPost... nigdy więcej nie dam się naciągnąć :evil: I znowu się sprawdziło, że tanie mięso...

InPost.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Awatar użytkownika
Marcin1415
Kontaktowanie:

Re: Paczkomat InPost... nigdy więcej!

Postautor: Marcin1415 » 22 lip 2016, 17:54

Ja mam pozytywne doświadczenia z paczkomatami. Przeważnie następnego dnia od nadania już czeka na odbiór. Nigdy nie miałem takiej sytuacji jak Ty a naprawdę sporo z tego korzystam.

Awatar użytkownika
Jankes
Kontaktowanie:

Postautor: Jankes » 22 lip 2016, 17:57

Ja także korzystam z ich usług i tak jak mówi kolega wyżej, zawsze paczka była na następny dzień w paczkomacie. Sam pracowałem nawet przy paczkomatach i też inni ludzie byli zadowoleni z usług (nie licząc listów itp).

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 22 lip 2016, 18:00

Ale o co wlasciwie chodzi? Typ wsadzil przesylke w paczkomat w sobote wieczorem, wiec logiczne, ze wyjdzie w poniedzialek dopiero. A potem to juz tylko 2.5 dnia roboczego zajelo dostarczenie. Byc moze przesylka ominela krakow, stad dziwna droga przez olsztyn, ale lepiej niech ominie niz mialaby jeszcze dodatkowo byc kontrolowana w zwiazku ze swiatowymi dniami mlodziezy. Robisz igly z widly moim zdaniem, bo 2.5 dnia na dostarczenie to bardzo dobry czas na paczke z drugiego konca polski. Nie wiem czego sie spodziewales, ale moim zdaniem niepotrzebny powod do robiebia szumu.

Awatar użytkownika
Printed4U
Kontaktowanie:

Postautor: Printed4U » 22 lip 2016, 18:22

Miałem podobnie, ale nie spodziewałem się szybkiego przyjazdu. Paczka z Darłowa od Krzyśka przyjechała do mnie po 4 dniach no ale to drugi koniec Polski i byłem pewien, że któryś węzeł logistyczny da dupy. Ale akurat paczki na tym dystansie zawsze ( nawet kurierskie idą minimum 3 dni)

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 22 lip 2016, 18:35

Garreth pisze:Ale o co właściwie chodzi?

O to, że "oszczędziłem" 6zł na kurierze, i sobie poczekałem na przesyłkę :x
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 22 lip 2016, 18:41

1 dzień różnicy - tyle byś zyskał realnie :roll: Przecież nadawca nadał przesyłkę w sobotę, więc kurier i tak by to dopiero w poniedziałek od niego odebrał.

Garreth
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Paczkomat InPost... nigdy więcej!

Postautor: Garreth » 22 lip 2016, 18:53

Artu pisze:
Garreth pisze:Ale o co właściwie chodzi?

O to, że "oszczędziłem" 6zł na kurierze, i sobie poczekałem na przesyłkę :x

Ojezu, to bierz kuriera zawsze i nie marudz kurierow nienawidze, bo muszę przewidywać czy ktos bedzie w domu czy moze do pracy mam zamówić. Potem wychodze z pracy o 15,a gosc dzwoni 15.30 ze ma paczkę.

Nie widzę żadnego zaniechania ze strony inpost w zwiazku z przesylka Twojej paczki. Nadawca nadał przesyłkę w sobote w poznych godzinach, dodatkowo moga byc utrudnienia o ktorych inpost wszedzie trabi. Fakt, 2.5 dnia to wiecej niz deklarowany czas doreczenia D+1, ale ze wzgledu na odległość i obecną sytuację nie masz żadnego powodu do zaprzestania korzystania z ich usług przez pół dnia opóźnienia :)

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 22 lip 2016, 19:06

Pierwszy raz "się skusiłem" na InPost... Być może Macie rację, że to zbieg "okoliczności" :roll: Kiedyś spróbuję jeszcze raz :mrgreen:
A co do kurierów, to mam ich tak "wytresowanych", że zawsze dzwonią, i zostawiają paczki tam, gdzie mi wygodnie... na przykład u sąsiada :OK:
Pozdrawiam, Artur

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 22 lip 2016, 19:30

Ja akurat niedlugo po przeprowadzce, dlatego sasiadow zaufanych nie mam. A nie mowiac juz o przesylkach przez jakis kurierow typu KEX czy inne badziewia.

Niestety, jak nadawca wysyla pake w sobote to najlepszy kurier nic nie zdziala (chyba, ze doplacisz kilkadziesiat zl za ekspresowa przesylke wlacznie z weekendami).

Botland na przyklad mam sprawdzony i jak zamawiam do 12 w dzien roboczy, to paczka na mnie czeka w nastepnym dniu roboczym.

Wróć do „Luźne pogaduchy”