Szpachla natryskowa

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Re: Szpachla natryskowa

Postautor: olo2000pm » 06 mar 2018, 6:34

Kupiłem ale nie tą którą polecaliście za 40zł tylko tą w pierwszym poście za 15zł.
Nie jestem zadowolony z zakupu. Przede wszystkim dlatego, że przy natrysku bardzo się kurzy. Do prac domowych to się nie nadaje. Dodatkowo kiepsko kryje, na zdjęciu widać jeszcze nierówności, a to są dwie warstwy i podkład.
Być może MOTIP zrobił by to co do niego należy, ale ile bym musiał tego kupić aby te moje 3 narożniki wyprowadzić na gładko? I w czasie prac zapewne wyleciałbym z domu :LOL:

Ale jeżeli ktoś ma warsztat lub pokój do swojej dyspozycji i kasę to jak najbardziej.

Natomisat JA Przypomnaiłem sobie o CUDOWNYM, WSPANIAŁYM :lol: urządzeniu wielofunkcyjnym TROTEK :!: :!: :!:

To jest genialne urządzenie. Zastosowałem zwykłą szpachle i potraktowałem Trotekiem który ma nakładkę na papier ścierny. (środkowe zdjęcie jest efektem końcowym tego co robi trotek z szpachlą ze zdjęcia na samym dole)

Na pierwszym zdjęciu jest szpachla natryskowa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Postautor: Revo7 » 15 mar 2018, 6:43

ostatnie zdjęcie to nałożona "zwykła szpachla" - no właśnie, JAKA ? uzywałem kiedyś szpachli do drewna na wydrukach - nawet dawała rade i fajna do obróbki ale jednak troszke krucha. Zastanawiałem sie nad szpachlą samochodową (do plastiku ?)
it is what it is

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Postautor: olo2000pm » 15 mar 2018, 17:14

Revo7 pisze:ostatnie zdjęcie to nałożona "zwykła szpachla" - no właśnie, JAKA ? uzywałem kiedyś szpachli do drewna na wydrukach - nawet dawała rade i fajna do obróbki ale jednak troszke krucha. Zastanawiałem sie nad szpachlą samochodową (do plastiku ?)

Nie używam utwardzacza.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Nie wiesz gdzie pytać? Zapytaj tutaj …”