[S] Drukarka 3D Core XY własnej konstrukcji

Awatar użytkownika
Meryler
Kontaktowanie:

[S] Drukarka 3D Core XY własnej konstrukcji

Postautor: Meryler » 26 lis 2017, 14:32

Cześć!

Mam na sprzedaż świetną drukarkę 3D mojego projektu wykorzystującą kinematykę Core XY

Czemu sprzedaję? Przyszedł do mnie wcześniejszy mikołaj i dostarczył nową zabawkę, którą teraz muszę spłacić :(

Drukarka, powołana do życia została zimy tego roku, ale od wakacji po rozpoczęciu procesu ulepszani dyszy o lepszy termistor, nie była używana. Nie mam obecnie również czasu aby ukończyć ulepszanie głowicy o nową grzałkę oraz termistor, dlatego też sprzedaję w stanie tymczasowej dekompozycji.

Drukarka powstawała wg. kinematyki zaprojektowanej przez Sławka z forum RC-Truck, ale na mojej ramie. Posiada ona powiększone pole robocze, wynoszące 18x19x22 cm z możliwością powiększenia w osi Y oraz Z przy instalacji głowicy z ekstruderem typu bowden. Oś Z napędzana jest śrubą, stolik 12V grzeje się do temp. 100 st.C przez 12 minut. Głowica nigdy nie miała problemów z podawaniem materiału, nie zacinała się ani nie psuła

Coś o drukarce:
- rama PLY 6mm
- pole robocze 18x19x22cm
- oprogramowanie Repetier
- silniki microcon
- Głowica E3D v6 + upgrade kit
- oświetlenie wnętrza drukarki
- Zasilanie 12V

W skład sprzedawanego zestawu wchodzą:
- Drukarka
- nowa głowica e3d z kartridżem termistora do przerobienia
- 7 szt. filamentów od DD - 3x PLA, 3x PET-G, 1x ABS
- 2 szt. Dimafix
- zapasowe stepsticki
- karton akcesoriów (śrubki, wentylatorki etc.

CENA: 850 zł
Oferta dostępna na stronie https://www.olx.pl/oferta/piekna-drukarka-3d-core-xy-CID99-IDqp91T.html

Wróć do „Sprzedam”