[S] Frezarka

Awatar użytkownika
morf
Kontaktowanie:

[S] Frezarka

Postautor: morf » 18 mar 2019, 8:56

Hej,
grzecznościwo wrzucam ogloszenie, moze Ktos bedzie chetny.

Mam na sprzedaż frezarkę CNC o wymiarach:
Podstawa:100x60,
Stół: 55x60

Pole pracy: 50x45 ale ostatni wymiar można je zwiększyć trzeba tylko przestawić wózki na prowadnicach stołu i zmienić położenie krańcówek ew. przestawić bramę wszystko zależy jakie wrzeciono będzie zastosowane.

Praca w osi Z: 0k 10 cm góra dół

Rama wykonana na zamówienie w profesjonalnym zakładzie z profili aluminiowych 80x40 grubych (daje to solidną i stabilną podstawę ), a stół z profili 40x40.

Silniki i drivery to elementy które dostałem po projekcie kolegi.

W sterowniku zasilacz 12v do sterownika i zasilacz toroidalny 10A do zasilenia silników. Zastosowany softstart żeby nie wywalało bezpieczników przy rozruchu.

Frezarka została uruchomiona na sterowniku kolegi i wypróbowana na chińskim dremelku który nie pokazał pełnych możliwości frezarki natomiast dało się sprawdzić dokładność frezowania.
Niestety nie mam czasu na dokończenie projektu.
Jest to świetna baza na porządną frezarkę wystarczy dokupić sterownik i wrzeciono.

Resztę informacji udzielę telefonicznie (501150495) lub mailowo (terrafarm@gmail.com).

Cena jaka mnie interesuje to 2500 do rozsądnej negocjacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
morf
Kontaktowanie:

Re: [S] Frezarka

Postautor: morf » 04 kwie 2019, 19:29

Update ceny 1200zl. Kolega stwierdził że jakby Ktoś przyjechał z gotówką to chętnie opuści parę groszy na paliwo jeszcze bo musi zwolnić pokój

Wróć do „Sprzedam”