[U] Wstępna wycena usługi

Oskar
Kontaktowanie:

[U] Wstępna wycena usługi

Postautor: Oskar » 12 gru 2016, 14:57

Hej.
Potrzebuję 4 rolki jak na rysunku w załączniku. Materiał dowolny tzn ostateczną decyzję podejmę jak poznam cenę.
Wstępna wycena tzn że rysunek nie ma określonych tolerancji, jak cena materiału wyjdzie za duża to może coś zmienię itp.
Jestem otwarty na propozycje zmian w projekcie aby zoptymalizować go pod kątem wykonania jak i materiału.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
animos
Kontaktowanie:

Re: [U] Wstępna wycena usługi

Postautor: animos » 12 gru 2016, 19:47

Trochę dziwne te koła pasowe - zwykle są proste nie skośne i nie mają z jednego kawałka materiału tak długiego mocowania.
To wymaga zdjęcia dużo materiału z obróbki walca o duże średnicy.

Jak wpiszę na allegro "koło pasowe" pojawia się 1000 stron - nie podpasuje nic gotowego?

Materiał wybiera się z reguły pod to, co jest wymagane - jakie obciążenia ma to przenosić, czy małe, czy duże.

Wygląda mi to na koła pasowe do tokarki, a to na pierwszy rzut oka.
Jeśli chcesz zamówić na taki a nie innych wymiar i kształt, to wykonają to - ale czy warto iść w tą stronę.
Fi 180 to spory rozmiar do toczenia.
Nie wiem czy stal lub aluminium to jedyne materiały - czy nie mogło by być to wydrukowane?
Nie wiedząc nic do czego ma to być (jakie obciążenia) trudno więcej powiedzieć.

Oskar
Kontaktowanie:

Re: [U] Wstępna wycena usługi

Postautor: Oskar » 12 gru 2016, 19:56

No może i jest to "koło" ale nie pasowe. Tam gdzie jest wcięcie, które wygląda jak miejsce na pasek to będzie wylany poliuretan (inspiracja wątkiem Krzyśka) oraz na tej dłuższej części też będzie poliuretan. Obciążenia to około 80kg na jedno koło.
Element jest duży i masę materiału pochłonie i z tym się liczę.

Wróć do „Usługi”