Polecam www.ink3.de

Polecane firmy, strony www, forumowicze.
Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Re: Polecam www.ink3.de

Postautor: evrybadykombinerki » 13 lut 2017, 18:34

Eeeeee, to chyba już bardziej ja tutaj robię za marketingowca "mojej" mega wielkiej kolekcji :LOL:
Myślę że tam gdzie opisywane są fakty wymiana wrażeń, przemyśleń i polecanie tego czy innego materiału jest OK.
Inni dorzucają coś od siebie - znajdują taniej/lepiej/ładniej - wszyscy zyskują...

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 13 lut 2017, 18:40

Dotarło moje zamówienie :)
Kopytku: źle mnie zrozumiałeś - jak byś tyle nie chwalił to by się tak szybko nie rozeszło i starczyło by dla mnie też :oops:
Żadnego zarzutu o pseudo-reklamę nie było.
Pochwała za reklamę owszem
:LOL:
Dodam że (jak zwykle?) miałeś pecha (z pudełkami / pamiętam sytuację ze stołem w CTC) - moje są pakowane lepiej - patrz załącznik:
Uwaga reklama :LOL: :
2017-02-13_180621.png

Tak więc z pakowaniem się poprawili - nie mam żadnych zarzutów.

Leci też już pierwszy wydruk (na jutro do rozdania znajomym).
2017-02-13_192026.png

Niestety brązu i miedzi już nie było ... (to dzięki reklamie - tak wiem: łatwiej mi zwalić winę (?) na kogoś jak się samemu nie chciało 10min wcześniej d... ruszyć i kupić jak jeszcze były po 48pln).
Dostałem za to kilka naklejek i próbki o długości ~30cm i grubości 2.85mm - na waciki chyba... bo w drukarkę nie wcisnę...
Ale przynajmniej widzę jak wygląda brąz "na żywo" przed wydrukowaniem.... Ukradnę żonie żelazko w nocy to może zobaczę jak wygląda lekko rozprasowany :LOL: Jak się skończą te z 45% zniżką to znów będę narzekał że nie zdążyłem kupić.

PS.: A kto im ruch w sklepie generuje? Forum generuje .... I "michu556" należy się zasługa...
O to mi chodziło. Bo mam dziwne przekonanie że 90% kupujących to po przeczytaniu tego wątku wklikało się na allegro. Niektórzy nawet z UK kupują ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mcexperts
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Polecam www.ink3.de

Postautor: mcexperts » 13 lut 2017, 20:22

evrybadykombinerki pisze:Mógłbyś wskazać konkretną aukcję? - ja tylko znajduję z wysyłką z Chin :(

W telefonie mam takiego wood
http://www.ebay.co.uk/itm/182055223556

I te ink3d Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/282075592793

Metallica są gdzieś u tego sprzedawcy z pierwszego linku, ale muszę z kompa.

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Postautor: evrybadykombinerki » 13 lut 2017, 20:39

Co do wood to:
-3mm (1,75 brak)
-"may not post to Poland" (ale to pewnie da się odkręcić)
-ale najważniejsze: nigdzie nie napisali, że zawiera drewno (chyba że źle patrzę) i nie pokazali zbliżeń na sam filament. Kolor jest faktycznie "light wood" - znam takie myki :lol:
Tak że zalecam ich najpierw dopytać. Ale próbki jak najbardziej warto sprawdzić..

mcexperts
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Polecam www.ink3.de

Postautor: mcexperts » 13 lut 2017, 21:43

evrybadykombinerki pisze:Co do wood to:
-3mm (1,75 brak)
-"may not post to Poland" (ale to pewnie da się odkręcić)
-ale najważniejsze: nigdzie nie napisali, że zawiera drewno (chyba że źle patrzę) i nie pokazali zbliżeń na sam filament. Kolor jest faktycznie "light wood" - znam takie myki
Tak że zalecam ich najpierw dopytać. Ale próbki jak najbardziej warto sprawdzić..

Ma drewno, znaczy mazakiem jak kolorujesz to zostaje ładnie i pachnie drewnem jak grzejesz.

To płynie kontenerami do UK, i w razie jakiegoś zonka przyjmują bez dyskusji. Mają bazowe kolory po £4.95 z przesyłką, lepsze po 6.99.

Metaliczne też były ale coś nie widać teraz, mogły wyjść.

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Postautor: evrybadykombinerki » 13 lut 2017, 22:20

Jeśli sprawdzone - to lux :OK:

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 14 lut 2017, 19:14

Tomek pisze:Dotarło moje zamówienie :)
Kopytku: źle mnie zrozumiałeś - jak byś tyle nie chwalił to by się tak szybko nie rozeszło i starczyło by dla mnie też :oops:
Żadnego zarzutu o pseudo-reklamę nie było.
Pochwała za reklamę owszem
:LOL:
Dodam że (jak zwykle?) miałeś pecha (z pudełkami / pamiętam sytuację ze stołem w CTC) - moje są pakowane lepiej - patrz załącznik:
Uwaga reklama :LOL: :
2017-02-13_180621.png

Tak więc z pakowaniem się poprawili - nie mam żadnych zarzutów.

Leci też już pierwszy wydruk (na jutro do rozdania znajomym).
2017-02-13_192026.png

Niestety brązu i miedzi już nie było ... (to dzięki reklamie - tak wiem: łatwiej mi zwalić winę (?) na kogoś jak się samemu nie chciało 10min wcześniej d... ruszyć i kupić jak jeszcze były po 48pln).
Dostałem za to kilka naklejek i próbki o długości ~30cm i grubości 2.85mm - na waciki chyba... bo w drukarkę nie wcisnę...
Ale przynajmniej widzę jak wygląda brąz "na żywo" przed wydrukowaniem.... Ukradnę żonie żelazko w nocy to może zobaczę jak wygląda lekko rozprasowany :LOL: Jak się skończą te z 45% zniżką to znów będę narzekał że nie zdążyłem kupić.

PS.: A kto im ruch w sklepie generuje? Forum generuje .... I "michu556" należy się zasługa...
O to mi chodziło. Bo mam dziwne przekonanie że 90% kupujących to po przeczytaniu tego wątku wklikało się na allegro. Niektórzy nawet z UK kupują ;)

:OK:
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

michu556
Kontaktowanie:

Postautor: michu556 » 11 mar 2017, 20:27

Trochę mi zajęło bo ten filament jest zupełnie inny a cały czas drukowałem czymś tańszym. Ale w końcu dobrałem ustawienia i oto sukces az kopara opada nawet mi bo ten model drukowałem juz ponad 40 razy by był idealny gdy pierwszy raz złożyłem drukare. z moich pierwszych pla nie dało rady. Przerzuciłem się na abs i wyszło tak powiedzmy no może być a teraz sie uparłem że wydrukuje z tego inkowego pla i jest bomba;)
2017-03-11 21.02.11.jpg
3 inspiracja 2.jpg

ps. dzięki za wszystkie rady jakie tu przeczytałem ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 11 mar 2017, 22:11

Jeżeli porównujesz do chińskiego LIXFACTORY/PROPOX to rzeczywiście jest różnica, ale moim faworytem pozostaje Spectrum (jest droższe, ale u mnie ma fajne aksamitne wykończenie). W porównaniu do DevilDesign czy Wolfix-a - moim zdaniem ink3.de wypada podobnie. Trochę inna faktura, inne kolory (nawet ciekawsze), ale łatwość drukowania i jakość wydruku podobna.

michu556
Kontaktowanie:

Postautor: michu556 » 12 mar 2017, 8:36

mówisz spektrum takie fajne? no to sie zainteresuje ;) kilo to nie bo juz po mału nie mam gdzie trzymać filamentu ale 100g chętnie kupie ;|)hehe

Wróć do „Polecane”