Stal i aluminium

Pytania techniczne dotyczące budowy, działania, itp.
kuzyn z Poznania
Kontaktowanie:

Re: Stal i aluminium

Postautor: kuzyn z Poznania » 06 sty 2017, 7:01

Dużo zdrowia koledze życzę :OK:

Awatar użytkownika
way
Kontaktowanie:

Postautor: way » 06 sty 2017, 8:50

maglo18 pisze:Dotarła pomalowana rama. Niestety prace zostaną zawieszone gdyż borykam się z przepuklina kręgosłupa.

Szybkiego powrotu do zdrowia :Piwo:

P.S. Jak zobaczyłem zdjęcia ramy wrzuconej do samochodu, to w tamtym momencie pomyślałem o właśnie kręgosłupie

Awatar użytkownika
syntetyczny
Kontaktowanie:

Postautor: syntetyczny » 06 sty 2017, 20:31

uuu, słabiutko, co żeś targał sam!
Eppur si muove || www.byq3d.eu

Awatar użytkownika
way
Kontaktowanie:

Postautor: way » 10 sty 2017, 8:04

Tak się tylko przypomnę, że jak będziesz wiercił to zrób zdjęcia, bo ciekawi mnie jak będziesz mocował element frezarki po wiertarką kolumnową :)
I takie dodatkowe pytanie- jak już ktoś posiada tego typu frezarkę, to można ją bez problemu wykorzystywać jako wiertarkę kolumnową? Wiadomo, że Z będzie ograniczona, ale myśląc przyszłościowo o rozbudowie warsztatu nie chciałbym dublować maszyn, zwłaszcza, że tak naprawdę żadnej jeszcze nie mam -żeruje na teściu, ale jego wiertarka kolumnowa (bardziej wiertarka na kolumnie) to nie jest precyzje narzędzie

maglo18
Kontaktowanie:

Postautor: maglo18 » 10 sty 2017, 8:36

way pisze:Tak się tylko przypomnę, że jak będziesz wiercił to zrób zdjęcia, bo ciekawi mnie jak będziesz mocował element frezarki po wiertarką kolumnową :)
I takie dodatkowe pytanie- jak już ktoś posiada tego typu frezarkę, to można ją bez problemu wykorzystywać jako wiertarkę kolumnową? Wiadomo, że Z będzie ograniczona, ale myśląc przyszłościowo o rozbudowie warsztatu nie chciałbym dublować maszyn, zwłaszcza, że tak naprawdę żadnej jeszcze nie mam -żeruje na teściu, ale jego wiertarka kolumnowa (bardziej wiertarka na kolumnie) to nie jest precyzje narzędzie

Zrobię zdjęcia na pewno. Co do użycia jako wiertarki to odpowiem ci jako mały praktyk i duży teoretyk że można wykorzystać tylko zależy w czym chcesz wiercić i jaka średnica. Moje wrzeciono posiada tylko 800W przy 25000 obr/min. Dla stali to parametry zabójcze.

kuzyn z Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: kuzyn z Poznania » 22 sty 2017, 9:24

Witaj Kolego jak szanowne zdrowie?
Pozdrawiam

maglo18
Kontaktowanie:

Postautor: maglo18 » 22 sty 2017, 20:13

Mój stan zdrowia jest wprost proporcjonalny do postępu moich projektów, czyli nic na lepsze się nie zmieniło.

Wróć do „Frezarki”