Fabrykacja graficzna

Wszystkie inne sposoby wytwarzania
acc
Kontaktowanie:

Re: Fabrykacja graficzna

Postautor: acc » 05 kwie 2017, 6:12

To będę pierwszym który skrytykuje :) Zastanawia mnie jedno - kto jest targetem tej reklamy? Młodzież? Bo na serio, ten przekaz jest dla mnie strasznie chaotyczny, wszystko miga, rozmazuje się. Zupełnie nieprofesjonalne. Moje pierwsze skojarzenie to Twoje korzenie DJ'eskie i pewnie zgodne z Twoim kierunkiem kariery nazwijmy :) Dla mnie to jak z CV - aby było dobre, musi być czytelne i przejrzyste. W takiej formie zupełnie do mnie nie przemawia. No i gwoździem do trumny jest to, że po obejrzeniu nadal nie wiem czego dotyczy ta reklama - jakaś rura w kształcie Y z ruchomymi uchwytami?

Awatar użytkownika
Minik
Kontaktowanie:

Postautor: Minik » 05 kwie 2017, 10:27

Filmik fajny, ale faktycznie czego dotyczy wiem wyłącznie z lektury twoich poprzednich dokonań.

michu556
Kontaktowanie:

Postautor: michu556 » 05 kwie 2017, 10:41

to ja wam napisze z innej beczki taki film był z nemo tam taki złów jak by ujarany był pływał w takim wodnym strumieniu z bąbelkami powietrza cała animacja ma coś kolo 3 minut. 2 gości dzień w dzień po 8 godzin robiło to 3 miesiące. + render tego pewnie z 2 tygodnie.

stasiek
Kontaktowanie:

Postautor: stasiek » 05 kwie 2017, 11:48

Krzysiek - normalnie człowiek orkiestra :)

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 05 kwie 2017, 14:35

acc pisze:To będę pierwszym który skrytykuje :) Zastanawia mnie jedno - kto jest targetem tej reklamy? Młodzież? Bo na serio, ten przekaz jest dla mnie strasznie chaotyczny, wszystko miga, rozmazuje się. Zupełnie nieprofesjonalne. Moje pierwsze skojarzenie to Twoje korzenie DJ'eskie i pewnie zgodne z Twoim kierunkiem kariery nazwijmy :) Dla mnie to jak z CV - aby było dobre, musi być czytelne i przejrzyste. W takiej formie zupełnie do mnie nie przemawia. No i gwoździem do trumny jest to, że po obejrzeniu nadal nie wiem czego dotyczy ta reklama - jakaś rura w kształcie Y z ruchomymi uchwytami?

Targetem prawdę mówiąc są tylko i wyłącznie "ludzie z branży". To taka pierwsza zajawka. Drugi, dużo dłuższy film opisujący produkt i do czego to wykorzystać będzie robiony przed latem. Do tego czasu mają mi przygotować materiały z lotów na desce itp.

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 05 kwie 2017, 16:23

Do mnie ten "filmik" nie trafia... ale ja taki "staroświecki" jestem :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 05 kwie 2017, 17:32

Nie jesteś w "targecie" ;)
Jak rozumiem jest to raczej prezentacja zdolności Krzysztofa dla ludzi z branży (od producenta) - pokazanie się przyszłemu (?) potencjalnemu pracodawcy (film tylko po to żeby ew. dostać w przyszłości zlecenie).
Urządzenie też jest dla ludzi "nietypowych" - adrenalina i trochę szaleństwa ... sposób prezentacji (IMHO) pasuje do produktu (kto nie wie co jest na filmie niech poszpera na forum).
Nie oceniajmy / nie oceniajcie tego jak niezorientowany gość z ulicy (zrozumcie kontekst).

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 05 kwie 2017, 19:05

Tomek słusznie zauważył - to produkt nietypowy, dla bardzo wąskiego grona szalonych odbiorców, którzy wiedzą do czego to służy i rozumieją to co zostało w szybki sposób przedstawione. To nie produkt który kupuje się w sklepie i używa od ręki ;) Aby to napędzić, trzeba mieć przerobiony skuter wodny o mocy przynajmniej 200KM, a tego raczej normalny zjadacz chleba nie posiada :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 06 kwie 2017, 4:42

Ja wiem czego film dotyczy. W końcu czytam o dokonaniach Krzyśka, ale i tak taka formuła przekazu do mnie nie trafia :|
Ale tak jak pisałem wcześniej, stary już jestem :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 06 kwie 2017, 4:46

Spoko oko, przecież nie każdemu się musi podobać i to jest bardzo normalne zjawisko ;)

Wróć do „Inne obszary fabrykacji”