Kombajn ogrodowy

Wszystkie inne sposoby wytwarzania
Awatar użytkownika
g4ever
Kontaktowanie:

Kombajn ogrodowy

Postautor: g4ever » 06 cze 2017, 17:11

Właśnie przeczytałem artykuł o gościu, który udoskonalił kosiarkę ogrodową dodając do niej kilka funkcjonalności.
Artykuł jest pod linkiem http://innpoland.pl/135261,polski-wynalazca-zamienil-kosiarke-w-ogrodowego-potwora-ktory-bedzie-wyprawiac-cuda-przed-twoim-domem

Wynalazca rozpoczął kampanię na PolakPotrafi i zbiera pieniądze na zbudowanie 20 sztuk kombajnu ogrodowego.
https://polakpotrafi.pl/projekt/kombajn-ogrodowy Choć pomysł wydaje się śmieszny a film promujący kampanię nie dostanie oscara to wydaje mi się, że coś w tym jest, w tym wynalazku. Facet zdobywa medale i nagrody na targach innowacji!

sol
Kontaktowanie:

Re: Kombajn ogrodowy

Postautor: sol » 06 cze 2017, 20:57

gada jak przez ivone, nie do końca rozumiem w jaki sposób udoskonalił kosiarkę ale ogólnie to... no cóż... dupy nie urywa

Awatar użytkownika
WillingMagic
Kontaktowanie:

Postautor: WillingMagic » 07 cze 2017, 0:01

Wygląd czyni cuda. Ludzie wolą kupować/wspierać piękne modele 3d, bo to rzuca się w oczy i się zapamiętuje. Jakość nagrań też ma znaczenie.
Poza tym na co mi taki kombajn ogrodowy? Kojarzy mi się super mega wypasiony robot kuchenny z mnóstwem przystawek, a tak naprawdę korzysta się z góra 2-3 funkcji.
Poza tym gość wygląda na zdjęciach jakby to robił za karę.

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 07 cze 2017, 5:06

sol pisze:no cóż... dupy nie urywa

Nie da się zaprzeczyć :lol:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 07 cze 2017, 6:17

Na dzialce od dziadka trawnik sie nigdy nie zachwascil tak, zeby trzeba bylo go calego pryskac, zwykle chwasty pojawialy sie w kwietnikach albo w miejscach, gdzie zadna kosiarka sie nie dojedzie.

Rozsypywanie nasion podobna sprawa - zrobilo sie to raz i zapomnialo.

Ani do odchwaszczania ani do rozsypywania nasion zadne narzedzia potrzebne nie byly, wiec nie wiem co by to mialo zastapic :) Choc ogrodnik ze mnie zaden:p

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

michu556
Kontaktowanie:

Postautor: michu556 » 09 cze 2017, 7:30

nie chce być wredny ale jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego najczęściej...A im więcej jest w czymś elementów ty więcej okazji do spierdolenia. do oprysków opryskiwacz do koszenia kosa amen...

Wróć do „Inne obszary fabrykacji”