Longboard z napędem elektycznym (X2)

Czyli forumowy kącik RC i nie tylko
Awatar użytkownika
marcino
Kontaktowanie:

Re: Longboard z napędem elektycznym (X2)

Postautor: marcino » 29 lis 2017, 14:03

Witam. To proszę zdradzić jaki jest koszt kompletnego zestawu gotowego do użytku ( jazdy ) jak z częściami zamiennymi (odpłatnie ) czy udostępniasz plik wowczas można samemu wydrukować uszkodzony lub wyeksploatowany element , jakaś forma gwarancji (rachunek, faktura ).
pozdrawiam Marcin ;)

IdeaTB
Kontaktowanie:

Postautor: IdeaTB » 29 lis 2017, 14:27

marcino pisze:Witam. To proszę zdradzić jaki jest koszt kompletnego zestawu gotowego do użytku ( jazdy ) jak z częściami zamiennymi (odpłatnie ) czy udostępniasz plik wowczas można samemu wydrukować uszkodzony lub wyeksploatowany element , jakaś forma gwarancji (rachunek, faktura ).

1. Nie wiem czy to pytanie było skierowane do TDI-CAD.PL czy do mnie?
jezeli do mnie to
2. Nie sprzedaje kompletnych zestawów?
3. Elementy frezuje z aluminium lub wycinam z stali nierdzewnej więc cięzko to wydrukować, kiedyś drukowałem ale to już historia

i nie wiem nadal co powyże pytania mają do mojego pytania o " produkcję - dla zawodowców...."

Wg mine produkcja - dla zawodowców to produkt który moze uzyć "ZAWODOWIEC" stąd moje pytanie... zreszta nieważne... chyba się czepiam ;)

Awatar użytkownika
virgin71
Kontaktowanie:

Postautor: virgin71 » 29 lis 2017, 15:31

Pisałeś kiedyś o uwolnieniu plików do 3D, aktualne?

IdeaTB
Kontaktowanie:

Postautor: IdeaTB » 29 lis 2017, 15:47

Niekórych owszem,
Na pewno udostepnie projekty mocowań silników, obudów ESC, akumulatów itp.

Tylko brakuje mi czasu aby to zrobić, a chciałbym zrobic to dobrze, tj z jakims opisem, zdjecimai itp więc kilka godzn na to potrzebuje... ponadto mam tyle różnycyh wersji ze musze zobaczyc która się nada zeby ktoś mnie nie zlinczował że udostępniam cos co nie pasuje lub jest nie działa tak jak powinno... własnie sprawdziłem ze przez ostatni rok wygenerowałem grubo ponad 1000 elementów składowych dotyczacych jedynie elementów do budowy desek... a z 10% nadaje sie do powielenia bo wiele z nich to wersje wstepne, pośrednie lub dedykowane dla konkretnych komponentów...

Moze w świeta znajdę dzionek na taka zabawę...

Awatar użytkownika
marcino
Kontaktowanie:

Postautor: marcino » 29 lis 2017, 16:14

Z całym szacunkiem, odniosłem się do autora wątku a nie do osoby która wtrąciła, może pseudo reklamę :idea: jakiegoś innego produktu więc skierowane jest konkretnie do twojej osoby.

To czy jesteś w stanie oszacować koszt zestawu potrzebnego do wykonania w własnym zakresie opisywanego LONGBORDA i taki komplet zaoferować (pewnie bez deski) możliwie plus pomoc w konfiguracji.

Jeśli to tylko informacja, że takie coś kolejne x3 zrobiłem i się pochwalę to nie było pytań. Może rozważ możliwość odsprzedania detali, kilku chętnych się pewnie znajdzie, wspólne zakupy i wyjdzie taniej.
Nie ma co ukrywać, że się napracowałeś i może ktoś inny z tego skorzystać tak samo jak i twoja osoba jeśli będą wyważony koszty twojej usługi/detali.
Mogę wyciąć za Ciebie detale x kompletów na Water Jet dla zainteresowanych użytkowników tego forum i nic ponad to ,żadna masowa produkcja.
Przemyśl propozycje, nie doszukuj się jakiś sarkastycznych wypowiedzi :)
pozdrawiam Marcin ;)

IdeaTB
Kontaktowanie:

Postautor: IdeaTB » 02 gru 2017, 0:52

Oszacowac mółgbym ale teraz jestem trochę juz wypaczony... przy budowie pierwszego Longboarda kierowałem sie głównie ceną... teraz po nabraniu jakiegos doświadczena sa istotne dla mnie głównie parametry więc tanio nie jest...

Z perspektywy czasu i doswiadczenia stwierdzam ze nie opłaca sie budowac elektryczneog longboarda. Pojawiło sie sporo chińskich desek, niektóre są nawet sensowne i trudno zrobic coś dobrego w niskiej cenie... lepiej to kupic... podobnie jest teraz z drukarkami 3D.

A co do udostęopniania to miałem na mysli tylko projekty pierwsze które przeznaczone były do wydruku 3D.
Wielu osobom mogą pomóc wystartować z własnym projektem elektrycznej deski, sam tez tak zaczynałem mając niski budzet.

Nowe mocowania które wycinam na ploterze laserowym z stali nierdzewnej lub frezuje z aluminium na frezarce CNC to juz projekty komercyjne więc nie planuje ich udostęopniać.

Wróć do „Modelarstwo”