Moja maszyna - CoreXY Tribute 3D

Garreth
Kontaktowanie:

Re: Moja maszyna - CoreXY Tribute 3D

Postautor: Garreth » 07 maja 2017, 11:01

Mocowanie prowadnicy osi X jest baardzo slabym punktem. To znaczy dziala ok, ale jednak jest to element drukowany. Mysle, ze w tym tygodniu uda mi sie rozrysowac metalowy zamiennik i wyslac do Grzeska:)

Kolejny drobny minus to dosc powolna os Z. To znaczy umiem uzyskac i 10mm/s, ale wtedy silnik jest dosc glosny. Musze pomyslec nad tym, moze spróbuję dać jakąś nema17 zamiast 23.

Obszar wydruku tez srednio mi wyszedl, mam z 20-30mm mniej na wymiarach niz wymiary stolu, ale chcialem wykorzystac profile z poprzedniej konstrukcji. Na metalowych uchwytach zyskam troszke.

Poza tym bardzo mi sie fajnie na tej drukarce drukuje, stol tak jak wypoziomowalem raz, tak teraz nie tykam. Jeszcze drugi wiatrak do chlodzenia wydruku od drugiej strony dyszy dorzucilem dzisiaj, ale nie drukowalem na nim.

Wentylator wyciagowy to fajna sprawa, bardzo dobrze wyciaga powietrze. Z lenistwa psiknalem dimafixem bez wyciagania szyby i widac bylo jak cala mgielke wyciagnal.

A przez weekend wydrukowalem i zmontowalem takie cus (dwa kolory bo resztke rozowego PLA zuzywalem:p).

Obrazek

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Awatar użytkownika
adziaki
Kontaktowanie:

Re: Moja maszyna - CoreXY Tribute 3D

Postautor: adziaki » 07 maja 2017, 11:16

:OK:

Wróć do „Drukarki 3D”