CRISTELIA - drukarka LCD na żywicę DayLight

szymon
Kontaktowanie:

Re: CRISTELIA - drukarka LCD na żywicę DayLight

Postautor: szymon » 27 mar 2018, 13:48

Cześć Krzysiek!

Jak tam mają się sprawy? Jest jakiś postęp w projekcie? Nie naciskam, pytam z ciekawości czy udało się porobić jakieś badania.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 29 mar 2018, 5:43

Elo !!
Projekt czeka, nie mam kiedy się za to zabrać. Ostatnie pół roku nie jest przyjaznym okresem dla mnie i tyram aby zarobić na życie. Szczerze mówiąc najchętniej bym wszystko co kupiłem za pozyskane pieniądze oddał komuś, kto by to sprawdził, złożył i opublikował. Źle się z tym czuję, że tak długo to trwa, ale niestety żyć z czegoś muszę i nie mogę sobie pozwolić na zabawę z drukarką (przynajmniej teraz, w tym bardzo ujowym okresie).
Mam nadzieję że z przyjściem "prawdziwej wiosny", przyjdzie też "przebudzenie mocy" i skończę.

kuzyn z Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: kuzyn z Poznania » 29 mar 2018, 8:43

Krzysztof pisze:Elo !!
Projekt czeka, nie mam kiedy się za to zabrać. Ostatnie pół roku nie jest przyjaznym okresem dla mnie i tyram aby zarobić na życie. Szczerze mówiąc najchętniej bym wszystko co kupiłem za pozyskane pieniądze oddał komuś, kto by to sprawdził, złożył i opublikował. Źle się z tym czuję, że tak długo to trwa, ale niestety żyć z czegoś muszę i nie mogę sobie pozwolić na zabawę z drukarką (przynajmniej teraz, w tym bardzo ujowym okresie).
Mam nadzieję że z przyjściem "prawdziwej wiosny", przyjdzie też "przebudzenie mocy" i skończę.

Krzysztof trzymamy za Ciebie kciuki :OK:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 04 kwie 2018, 17:30

Wojtek, wiesz ile ja ekranów już tak zepsułem chcąc zdjąć tylko filtr UV? :LOL: Można ściągnąć filtr polaryzacyjny i UV w jednym i później założyć zwykły polaryzacyjny (też kupiony do testów), ale raczej to jednorazowe roboty i nikomu bym tego nie polecał robić. Łatwo można ekran załatwić.
Mam już fajny ekran, z bardzo mocnym podświetleniem i dobrym kontrastem. nie był tani, bo bez drivera kosztował 470 zł z tego co pamiętam, ale za to nic prawdopodobnie nie będzie trzeba dłubać - zakładasz i działa. Jeszcze mam problem z samym driverem, bo ten co dorwałem z chińczykowa działa z ekranem, ale nie ma regulacji mocy podświetlenia a mam wrażenie ze ekran świeci na pół gwizdka.

mcexperts
Kontaktowanie:

Postautor: mcexperts » 04 kwie 2018, 18:29

Pochwali się kolega modelem LCD?

mcexperts
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: CRISTELIA - drukarka LCD na żywicę DayLight

Postautor: mcexperts » 06 kwie 2018, 7:15

g4ever pisze:A takie do DLP ? http://www.cbd-3d.com/en/prod/dlp.shtml
A ma kolega jakiś link do specyfikacji? Bo mi się tylko ZIP ściąga z oprogramowaniem.

Nic nt LCD.

Awatar użytkownika
g4ever
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: CRISTELIA - drukarka LCD na żywicę DayLight

Postautor: g4ever » 06 kwie 2018, 7:20

mcexperts pisze:
g4ever pisze:A takie do DLP ? http://www.cbd-3d.com/en/prod/dlp.shtml
A ma kolega jakiś link do specyfikacji? Bo mi się tylko ZIP ściąga z oprogramowaniem.

Nic nt LCD.

Poczekaj chwile aż się obrazki załadują
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 06 kwie 2018, 12:32

Dzisiaj sprawdzę dokładnie model wyświetlacza i wrzucę do wiadomości.

Wróć do „Drukarki 3D”