Mendel90 Ikea Black Edition Upgraded

mcexperts
Kontaktowanie:

Re: Mendel90 Ikea Black Edition Upgraded

Postautor: mcexperts » 12 lis 2016, 19:01

Kwestia usztywnienia stolika lack: piana niskoprezna do uszczelnien i po dwie dziury z jednej strony (z waskiego brzegu i z waskiego brzegu).

Wkladamy stolik w sciski przez dwa platy mdf.

I pryskamy pianke.6

Po jakies 4-5 sekund na dziure (razem 4 otwory).

Po 24h masz sztywne jak...

Awatar użytkownika
lukasz.szuman
Kontaktowanie:

Re: Mendel90 Ikea Black Edition Upgraded

Postautor: lukasz.szuman » 01 lut 2017, 20:35

Przepraszam, że jeszcze cały czas bez apdejtu ale projekt jest jeszcze nieskończony. Stoję na etapie drukowania obudowy od rampsa i wyświetlacza ale bez osiągnięcia dobrej jakości druku nie chcę nic drukować do finalnego projektu bo to po prostu bez sensu. Jestem juz blisko efektu który mnie satysfakcjonuje ale pojawił się problem z którym nie wiem jak sobie poradzić. Przy starcie druku stół ładnie się grzeje do zadanej temperatury ale temperatura głowicy dochodzi do około 210 stopni i zaczyna szaleć. Temperatura idzie wyżej do zadanej temperatury (np 240stopni) ale wahania są tak duże, że nie może ustabilizować temp do druku i grzeje się dobrych kilka minut aż załapie i drukuje. Od momentu zaczynania się wahań podświetlenie na wyświetlaczu delikatnie mryga. Napięcie na złączu D10 od grzałki hotendu lata jak oszalałe. Ramps jest chłodzony wiatraczkiem i raczej nic nie powinno się przegrzewać. Spotkał się ktoś może z takim problemem?

Wróć do „Drukarki 3D”