Głowice różnych typów Cyclops / Diamond itp

Awatar użytkownika
g4ever
Kontaktowanie:

Re: Głowice różnych typów Cyclops / Diamond itp

Postautor: g4ever » 14 lut 2017, 11:41

Krzysztof pisze:
s3b pisze:
Krzysztof pisze:
Kulka w głowicy Cyclops E3D to jakiś mit (jakich wiele głoszonych przez wielu). Oto oryginalna dokumentacja E3D Cyclops bloku grzejnego i radiatora.
Porównywałem to z głowicą produkcji 3DSway jaką mam i różnic nie widzę (przynajmniej takich, które by diametralnie konstrukcje różniły).

Krzysztof a robiłeś może jakieś testy swojego cyclopsa? Zastanawia mnie najbardziej jak ciepły robi się ten radiator przy grzaniu dwiema grzałkami.

Nie było kiedy, głowica leży i kurz zbiera :( Radiator w 3DSway jest dość fajnie zrobiony, więc tu też bym nie szukał problemu. W głowicy Cyclops jest JEDNA grzałka.

3dsway się przyłożył do roboty, ta sama koncepcja co e3d ale inny sposób wykonania.

Awatar użytkownika
s3b
Kontaktowanie:

Postautor: s3b » 14 lut 2017, 11:45

Faktycznie - myślałem, że pod każdym łącznikiem idzie osobna grzałka. Dzięki za sprostowanie :Piwo:
:: Moje wydruki obecnie @P3Steel 2.01 / Ultimaker 2 AE :: Work in progress: Mostly Printed CNC ::

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Postautor: Artu » 14 lut 2017, 11:48

Na upartego zmieszczą się dwie grzałki :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Wróć do „Mechanika”