Baterie laptopowe

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Baterie laptopowe

Postautor: Revo7 » 06 lip 2017, 9:07

Witam, nie zalegają komuś niepotrzebne stare zużyte/uszkodzone baterie laptopowe ? Chętnie przyjmę za symboliczne piwko :)

Rzecz chyba oczywista i nie ma co oszukiwać, potrzebowałbym kilka ogniw 18650 :D a to najlepsze źródło chyba :)

Wiec nie ma co owijać dalej :)
it is what it is

Awatar użytkownika
way
Kontaktowanie:

Re: Baterie laptopowe

Postautor: way » 06 lip 2017, 19:12

W sumie dobre miejsce na takie pytanie, bo ja już raz kupiłem parę baterii z laptopów na allegro, które były niby nie sprawdzane i to totalnie nie ma sensu - chyba na 6 baterii nie było dobrego ogniwa :] Tak łatwo dałem się w ciula zrobić ehhh :oops:

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 06 lip 2017, 20:44

Mam ze 2-3 baterie od IBM-Lenovo więc mogę wysłać paczkomatem (oczywiście tylko za zwrot za wysyłkę bo i tak zalegają).

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Postautor: Revo7 » 07 lip 2017, 5:10

way pisze:W sumie dobre miejsce na takie pytanie, bo ja już raz kupiłem parę baterii z laptopów na allegro, które były niby nie sprawdzane i to totalnie nie ma sensu - chyba na 6 baterii nie było dobrego ogniwa :] Tak łatwo dałem się w ciula zrobić ehhh :oops:

Raczej nie wierze w wersje z niesprawdzonymi ogniwami... albo sprzedawania nowych ogniw po taniości, bo ktos nie ma czasu handlowac pojedynczo. To biznes jak każdy. Sa firmy które skupują też baterie - wiec raczej z nastawieniem na odzysk i zarobek a nie zeby darmo oddawać :D

@ Krzysztof - poszło PW
it is what it is

sol
Kontaktowanie:

Postautor: sol » 08 lip 2017, 17:08

poszukaj firmy regenerującej baterie w okolicy, u mnie mają różowe samsungi spod lady za 8zł ;)

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 09 lip 2017, 7:40

Kupowałem CGR18650 po ~6zł u tego sprzedającego.
I mogę polecić - pojemność nawet trochę większa niż nominalna.

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Postautor: Revo7 » 09 lip 2017, 20:59

sol pisze:poszukaj firmy regenerującej baterie w okolicy, u mnie mają różowe samsungi spod lady za 8zł ;)

no własnie w okolicy żadnej nie mam, a te które przysłowiowo zajmują się "elektro smieciami" nie bardzo chcą kooperować :D

@Tomek, no własnie widziałem ze są, ale fajny pomysł z recyklingiem :D tanio i drugie życie dla ogniwa :D
it is what it is

Wróć do „Oddam / Przyjmę”