Budexpert - cięcie laserem.

Forumowicze, strony, firmy których nie polecisz nikomu.
Awatar użytkownika
Jankes
Kontaktowanie:

Budexpert - cięcie laserem.

Postautor: Jankes » 29 wrz 2016, 13:32

Dla potomnym, nie polecam korzystania z usług tej firmy. O ile pierwsze wrażenie było na prawdę super, tak później zaczęły się schody. Na wycięcie czekałem około 3 dni ( z tym akurat nie widzę problemu), później, gdy elementy były gotowe pojawił się problem z wysyłką. Jedyną opcją wysyłki jaka była, było wysłanie przez DHL, które kosztowało 55zł (za paczkę o wadze do 5kg, o wymiarach ok. 40x20x5cm), gdzie wcześniej było mówione, że wysyłkę na spokojnie sobie ustalimy. No, ale że już tyle czekałem na to żeby ruszyć z budową drukarki, zgodziłem się na to, licząc, że paczka będzie na następny dzień i akurat na weekend można będzie można sobie spokojnie składać. Ale no niestety, liczyłem, że paczka przyjdzie w czwartek, ale nie było. Poszło zapytanie do firmy, co z paczką, bo płacąc tyle za paczkę, można wymagać doręczenia na następny dzień, tym bardziej, że wszystko było uzgodnione przed godziną 12, dnia poprzedniego, dodatkowo poprosiłem o nr przesyłki, żeby móc sobie pośledzić paczkę. Do poniedziałku nie było ani paczki, ani kontaktu ze strony firmy. W poniedziałek znów pisałem do nich, odpisali, że nie wiedzą co jest i że sprawdzają co z paczką. Na szczęście po godzinie 15 przyszedł kurier, więc odpuściłem sobie już żale i nerwy w stronę firmy. Otwieram paczkę, patrzę a w elementach nie ma połowy otworów. Zdawałem sobie sprawę, że cięcie laserem ma ograniczenia itp, ale większość firm, które przejrzały moje zapytania, uprzedzała mnie, że nie da się wyciąć otworów itp, tak więc tutaj myślałem, że jeśli czegoś się nie da, to firma mnie o tym poinformuje, ale niestety tak nie było. Znów sobie myślę, że dobra, szkoda nerwów, jakoś to będzie i sobie samemu ponawiercam wszystko. Dziś jakoś udało się coś tam poskładać, ale pojawił się problem z jednym elementem. Coś w nim nie pasowało i wózki od prowadnic strasznie ciężko chodziły. Winę zwaliłem na siebie, bo stawiałem na to, że otwory źle wywierciłem i kąty się nie zgadzają. Jak skończyłem się wkurzać na siebie, z nudów wziąłem i zacząłem sobie mierzyć element, okazało się, że jest krzywo wycięty, a dodatkowo nie trzyma wymiarów..

Ogólnie, nie polecam tej firmy. Szkoda czasu i nerwów no i pieniędzy.

Wróć do „Niepolecane”