[S] Hybryda coreXY

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

[S] Hybryda coreXY

Postautor: evrybadykombinerki » 02 kwie 2018, 11:35

Dzień dobry,
Zdecydowałem sprzedać moją "drukarkę hybrydową"(opisywana w wątku: viewtopic.php?f=87&t=255&start=50 ) ponieważ okazuje się, że nie potrzebuję jednak dużego pola roboczego. Konstrukcja pozwala na x=291 (zakres posuwu przy wózku jednogłowicowym x=324mm), y=345mm (przy jednogłowicowym tyle samo), z=345mm
....i sama drukarka na tą chwilę jest już dla mnie za duża.
Była (i jest nadal :LOL: ) budowana jako dwugłowicówka, z czego jedna głowica na filament 3mm i extruder bowden
a druga to direct zainstalowany na wózku (i tylko ten drugi jest obecnie dokończony i uruchomiony). Elektronika,
pochodna smoothieboard, jest skonfigurowana do obsługi dwóch głowic. Działa, ale samych testów na realnych drukach nie było.
Efektywne pole xy jest obecnie też mniejsze niż zakresy posuwu, bo mam dobrą ale za małą grzałkę...
Razem z drukarką jest duuuży pakiet części pozostałych z budowy - mało używanych lub nowych.
Unikatowy zasilacz 24V 20A, wielonapięciowy!!! (5V, 12V, 24V).
Drukarkę wyróżnia genialnie precyzyjnie wykonana przez kolegę Freitag rama, która sama w sobie jest idealną bazą pod np. całkiem nowy projekt
- i tak bym proponował rozpatrywać tę ofertę: jako bardzo dobra, nie podziurawiona rama plus pakiet części do złożenia czegoś swojego
(drukarka przechodziła etap kiedy układ ruchu był Ultimaker'owy, innym razem były zainstalowane łożyska IGUS, te pozostałe części są w pakiecie.
Można sobie obejrzeć filmiki, które mówią więcej niż opis: https://www.dropbox.com/sh/baycvcngich6 ... yIsDa?dl=0
Co do ceny, chciałbym to wszystko zbyć za 2000 zł, z naciskiem na "chciałbym zbyć" ;)
Drukarka jest obecnie wykorzystywana, w tych dniach robię na niej jeszcze kilka zadań - i będzie wolna - "do wzięcia".
Chętnie udzielę szczegółowych informacji, tak że zapraszam zainteresowanych do zadawania pytań.
Pozdrowienia
Wojciech

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Re: [S] Hybryda coreXY

Postautor: evrybadykombinerki » 14 kwie 2018, 9:15

Jak pisałem, drukarka, choć nieukończona, jest w ciągłym użyciu, sprawna.
Poniżej ostatnio popełnione "promocjałki", bez specjalnych ceregieli, tym samym profilem materiałowym. Materiały: drewno (Chińczyk) i "aluminiowy" (Spectrum).
Aha..., drukarka jest w Warszawie - Mokotów
Aha..., cena jest negocjowalna :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Postautor: evrybadykombinerki » 14 kwie 2018, 17:04

Dzisiaj została zarezerwowana.
po sfinalizowaniu sprzedaży potwierdzę status ogłoszenia.

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Postautor: evrybadykombinerki » 16 maja 2018, 19:33

Drukarka u nowego właściciela :)
Ogłoszenie do zamknięcia

Wróć do „Sprzedam”